Jak można nam pomóc?

Rozpal Ognisko - Odpal 1,5%

Zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie każdy obywatel Polski może przekazać 1,5% płaconego przez siebie podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz wybranej przez siebie Organizacji Pożytku Publicznego, wpłacając wyliczoną w PIT sumę na jej konto.

Nasze Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Przekazując nam swój 1% pomagacie nam utrzymać w ciągłej działalności nasze ośrodki oraz projekty.  

Nasz KRS: 0000122277

Dane naszego Stowarzyszenia: Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko”, 

ul. Lubelska 21, 30-003 Kraków

Przekaż darowiznę

Darowizny pieniężne na rzecz Stowarzyszenia:

Bank PEKAO S.A o/Kraków 28 1240 1431 1111 0000 1045 1072

Chcesz się czymś podzielić, ale wydaje Ci się, że to nam się nie przyda? Jeszcze się zdziwisz! Do naszych zajęć wykorzystujemy przeróżne produkty!

Darowizny rzeczowe: skontaktuj się z nami lub biurem Stowarzyszenia. Damy znać jakie są nasze aktualne potrzeby.

Zróbmy razem coś fajnego

Lubimy imprezy, koncerty, wystawy, pikniki, festyny i tym podobne. Jak tylko możemy, to organizujemy tego typu rzeczy, ale nie mamy nic przeciwko, aby dołączyć do Twoich działań. Jeżeli robisz coś fajnego, to na pewno bardzo chcielibyśmy to poznać. Może masz niecodzienny pomysł i szukasz kompanów do działania? Szukamy jak najwięcej okazji do poznawania świata, mierzenia się z jego zawiłościami i okrywania jego wspaniałości. Dlaczego nie mielibyśmy robić tego razem?

Odezwij się, daj znać, co porabiasz, zaproś nas do siebie, opowiedz, o swoim pomyśle, pomóż nam odkryć rzeczy, które na co dzień są dla nas niedostępne.

Zostań wolontariuszem

Możemy się od siebie bardzo wiele nauczyć. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, inicjatywy. Jeżeli ich nie masz, to też chętnie Cię poznamy. 😀 Wtedy my pokażemy Ci nasz świat i na pewno znajdziesz tu dla siebie jakieś miejsce. 

Odezwij się, powiedz, co Cię interesuje, po co chcesz się u nas znaleźć, ustalimy zasady współpracy i działamy!

Kup nasze produkty

Terapia zajęciowa często sprowadza się do przydzielenia zadania dostosowanego do możliwości i powierzenia za nie odpowiedzialności. Bardzo często to wystarcza, aby nadszedł ogromny skok rozwojowy, nawet w dorosłości. Odkrycie, że jest się w czymś dobrym, nabycie pewnych umiejętności, dzięki którym powstają pełnowartościowe wyroby, pozwala na wzrost poczucia własnej wartości. Często ono dopiero wtedy zaczyna się kształtować. Za tym idzie chęć do dalszej pracy, wzrost motywacji i spojrzenie na siebie jako na osobę, która może pełnić w społeczeństwie wiele różnych ról.

Pracując razem, wytwarzamy rozmaite produkty. Wytrwale dążymy do uzyskania najlepszej możliwej jakości pracy, a teraz mamy przyjemność zaoferować Wam jej efekty. Każdy jest u nas ekspertem w pewnej, czasem wąskiej, dziedzinie. Dzięki temu każdy z produktów jest unikatowy. Co więcej, dobro dzieje się nie tylko w trakcie procesu tworzenia, ale również potem. Gdy Ty go kupujesz, wspierasz nasz Fundusz Integracji Społecznej, a to dla nas bardzo dużo znaczy. Dziękujemy, że dajesz nam pracę!